Od FACC do PACC – Podsumowanie projektu

Projekt od FACC do PACC zakończony sukcesem!

Od FACC do PACC to seria, której celem było udowodnienie,  że można zarobić na PACC nie inwestując pieniędzy w grę. Warunkiem nie była tylko gra na darmowym koncie, ale również na nowej postaci od totalnego zera. Początkowo seria cieszyła się sporym zainteresowaniem i bardzo ciekawie się ją prowadziło. Z czasem zaczęła się stawać coraz to bardziej monotonna  i męcząca. Wydaje mi się, że głównym powodem była tu strasznie uboga lokalizacja, do której ograniczać się muszą gracze z darmowym kontem. W sumie na postaci spędziłem około 185 godzin i to jest czas jaki musiałem poświęcić na grę, żeby uzbierać na PACCa od zera. Gdyby gra w ten sposób sprawiała przyjemność to można by powiedzieć, że czas został przeznaczony na rozrywkę. Niestety tylko początkowo gra na darmowym koncie sprawiała mi przyjemność. Później zaczęła się wkradać monotonia i samo granie stawało się męczące. Dlatego uważam, że nie warto zbierać w grze na swojego pierwszego PACCa i tracić tyle czasu na robienie czegoś co nie sprawia nam frajdy. Tym bardziej, że ten miesiąc PACCa kosztuje niecałe 40 zł. Same miejscówki w dość krótki sposób opisałem w jednym z moich filmów, który swoją drogą może posłużyć za poradnik dla graczy z darmowym kontem.

 

Czy można gdzieś to jeszcze zobaczyć?

Jako, że cała seria było prowadzona w postaci transmisji live. O czym w sumie pisałem tutaj. To nie ma możliwości dokładnego prześledzenia 185 godzin serii po jej zakończeniu. Można jedynie zobaczyć całą serię w formie kilku – kilkunastu minutowych filmików podsumowujących dni serii. Znajdziesz je tutaj. Znajdziesz tam również niektóre wycinki z tamtejszych transmisji live.
Poniżej możesz zobaczyć galerię składającą się z 40 podsumowań każdego dnia. Screeny są ustawione w kolejności od 1 do 40. Dokładny opis każdego zdjęcia tzn. dzień, czas gry i czas gry w sumie można znaleźć na facebooku. Jeśli chcesz sobie powiększyć zdjęcie to wystarczy, że w niego klikniesz.

Posted by Limborg