Mateusz Grobert
W internecie znany również jako Limborg. Z wykształcenia jestem finansistą. Od dobrych paru lat prowadzę kanał w serwisie YouTube pod pseudonimem Limborg. Początkowo kanał słynął z tematyki takich gier jak Tibia czy Metin2. Z czasem na kanale zaczęły się pojawiać również vlogi i inne tego typu filmy. Do tego wszystkiego doszły jeszcze streamy i tak oto powstał całkiem ciekawy kontent.

Moje internetowe poczynania nie kończą się tylko na kanale Limborg. Prowadzę również stronę z darmowymi grami MMORPG. Strona nazywa się FreeToPlay i można tam znaleźć wiele ciekawych gier. Nie bez powodu z wykształcenia jestem finansistą. Jest tak, ponieważ zawsze lubiłem tematykę finansów, ekonomii i zarabiania. Dlatego też zrobiłem stronę Smak Zysku, na której można znaleźć wiele informacji dotyczących zarabiania, oszczędzania, finansów i tym podobnych.

W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi, doświadczać nowych rzeczy, imprezować, spacerować, grać w bilard, uprawiać sport i tym podobne. Prowadzenie biznesów też sprawia mi przyjemność, dlatego śmiało mogę powiedzieć, że pracując jednocześnie dobrze się przy tym bawię. Tak właściwie to o moich zainteresowaniach mógłbym opowiadać całymi godzinami. Jednak nie wydaje mi się to konieczne i uważam, że to co tutaj napisałem w zupełności wystarczy.

 

O stronie i współpracy

Napisałem coś o sobie, dlatego teraz wypadałoby napisać coś o tej stronie. Strona jest w pełni poświęcona marce Limborg, której głównym celem jest tworzenie ciekawych materiałów video oraz dbanie o PR i marketing innych marek (głównie moich). Oczywiście nie wykluczam możliwości współpracy z innymi markami i lokowaniem ich produktów. Jeśli masz ciekawą propozycję to napisz do mnie na kontakt@limborg.net.

W zakładce blog znajdziesz różnego typu wpisy dotyczące moich planów i ostatnich działań. Jeśli chcesz być z tym na bieżąco to polecam Ci polubić moją stronę na facebooku. W zakładce social media znajdziesz wszystkie media społecznościowe powiązane ze mną i moim głównym kanałem. No może pomijając mój prywatny profil na facebooku, który z drugiej strony ma włączoną opcję obserwowania. To znaczy, że jeśli ktoś chciałby go śledzić i widzieć to co widzą moi znajomi to może to zrobić. Jeśli chciałbyś się dowiedzieć jakiego sprzętu używam do nagrywania i nie tylko to zapraszam do zakładki sprzęt.